انبار تجهیز آسیا

انبار تجهیز آسیا (انبارسازان آسیا سابق)

در سال 1386انبار سازان آسیا با مدیریت آقای کیوان دانشور یکی از کارشناسان فروش شرکت دژپاد با اعطای نمایندگی گرید A از سوی آن شرکت در قالب فروشگاه و انبار شارژ فعالیت خود را در زمینه مشاوره طراحی و اجرای قفسه بندی آغاز نمود. پس از یک دهه فعالیت مستمر با پرورش و جذب کارشناسان و مشاورین برجسته و چندین تیم نصب مجرب توانستیم کمک کنیم تا فضاها,سوله ها و انبارهای کشور عزیزمان را به سیستمهای قفسه بندی تجهیز نماییم.
در سال 1397 با توجه به فضاهای محدود شرکتها,فروشگاه ها ,انبارها و بهای زمین بر آن شدیم که با بهره گیری از کارشناسان طراحان و مشاورین مجرب در زمینه تولید محصولات قفسه بندی با ویزگیهای خاص و ارائه خدمات بهتر در حوزه قفسه بندی انبار ,قفسه بندی فروشگاهی و سیستم های ذخیره سازی مکانیزه و تجهیزات مرتبط به انبارداری در قالب شرکت با نام انبار تجهیز آسیا در خدمت شما مشتریان عزیز (شرکتها ,فروشگاه ها ,انبارها, مراکز دولتی و خصوصی بزرگ و کوچک) باشیم .
کارشناسان طراحان و مشاورین ما در زمینه قفسه بندی انبار و سیستمهای ذخیره سازی مکانیزه کمک میکنند تا بهترین و کم هزینه ترین تصمیم گیری در خصوص فضاهای خود با پوشش های مختلف قفسه بندی در هر مکان را داشته باشید.
با چنین رویکردی تأمین نیازهای کمی و کیفی طیف وسیعی ازشما مشتریان در اولویت قرار گرفته، کارشناسان مجرب ما آماده حضور در محل و کارشناسی و ارائه طرحهای قفسه بندی در اسرع وقت می باشند. همچنین در صورت نیاز به جابجایی انبار و قفسه های موجود، یا افزایش سطح انبار و یا تغییر در چیدمان قفسه ها، نیروهای نصب این واحد در کوتاهترین زمان انبار شما را به محل جدید منتقل نموده و یا قطعات افزایشی را در اختیارتان قرار می دهند.
بنابراین ماموریت یا محدوده کاری این شرکت به شرح ذیل معین میگردد:
تولید قطعات خاص قفسه بندی
تولید مقاطع با ابعاد و توان تحملی متغیر قفسه بندی ها متناسب با نیاز مشتریان.
استفاده از خط رنگ استاتیک تمام اتوماتیک برای تولید محصولات با بهترین نوع پوشش رنگ برای قفسه ها و سایر ابزارها
گارانتی اقلام در صورت نگهداری مطابق استانداردهای ارائه شده
آموزش نحوه نصب قفسه بندی آسان
اجرای ممیزی ایمنی و قفسه بندی انبار وارائه گزارش سطح ایمنی
ارائه خدمات بازرسی ایمنی، کنترل و گزارش سطح ایمنی قفسه بندی انبارها به صورت دوره ای
طراحی نظام نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده (PM) برای کلیه قفسه بندی ها و تجهیزات جانبی درجهت ارتقائ ایمنی انبارهای مشتریان واجرای آن
اعزام تیم نصب پس از ارسال قطعات

"انبارتجهیز آسیا" همواره با تولید بیش از 20 نوع قفسه بندی پر مصرف آماده ی ارائه ی محصولات و خدمات سریع به مشتریان گرامی میباشد.

سخن مدیریت:

روند حرکتی شرکت انبار تجهیز آسیا بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شود.
عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های شما مشتریان و مردم عزیز کشورمان ایران را مرتفع نماید.